




Корпус 2E Calleo GB700 ARGB White (2E-GB700W) — це стильне та просторе рішення для збірки потужного ПК у світлих тонах. Білий корпус з повністю прозорою передньою та бічною панелями демонструє всі компоненти системи та дає повний простір для творчості з підсвічуванням.
Модель виконана в сучасному форматі Mini Tower, який підтримує материнські плати Micro-ATX. Це забезпечує відмінну сумісність з комплектуючими та гнучкість при модернізації системи.
Ключові переваги та характеристики:
- Ефектне ARGB підсвічування: У передній панель інтегровано три вентилятори з адресованою RGB-підсвіткою. Вони підтримують синхронізацію з материнськими платами провідних брендів (ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light, ASRock Polychrome).
- Чудова вентиляція: Сітчаста передня панель та верхня панель з магнітною пилозахисною сіткою забезпечують максимальний потік повітря. Корпус поставляється з 4 попередньо встановленими вентиляторами (3 спереду, 1 ззаду) — готова система охолодження "з коробки".
- Місткість та зручність збірки:
- Підтримка відеокарт довжиною до 320 мм.
- Підтримка процесорних кулерів висотою до 150 мм.
- Відсік для блока живлення знімний та регульований (підтримка блоків довжиною до 180 мм).
- Наявність окремого кожуха для БЖ та корзини для накопичувачів — акуратний внутрішній простір.
- Сучасні інтерфейси: На верхній панелі розташовані:
- 2 порти USB 2.0
- 1 порт USB 3.0
- Окремі кнопки керування ARGB підсвіткою (зміна режимів та кольорів)
- Кнопка живлення та перезавантаження
- Гнізда для мікрофона та навушників 3.5 мм
- Можливості для охолодження: Крім вже встановлених вентиляторів, корпус дозволяє встановити додаткове рідинне охолодження (радіатори СВО): на передній панелі — до 240 мм, на верхній — до 240 мм.
- Матеріали та якість: Корпус виготовлений з комбінації якісного сталевого сплаву (0.6 мм), загартованого скла для бічної панелі та ABS-пластику. Всі гострі краї завальцьовані — безпечний монтаж компонентів.
- Продумане кабель-менеджмент: Великий простір за піддоном материнської плати (до 25 мм) та спеціальні отвори з гумовими заглушками допомагають акуратно прокласти всі кабелі, не впливаючи на повітряний потік.
Кому підійде цей корпус? 2E Calleo GB700 ARGB White — ідеальний вибір для тих, хто хоче побудувати яскраву ігрову систему або потужний робочий ПК у світлому корпусі. Завдяки продуманій вентиляції, достатній місткості та готовій ARGB-системі, він стане чудовою основою для збірки будь-якого рівня — від початкового до просунутого.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E Gaming |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Призначення | Ігровий |
| Розташування БП | Нижнє |
| Слоти розширення | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Форм-фактор | microATX |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 | 1 |
| Вбудовані вентилятори/розташування | 4 |
| Вихід на навушники | Є |
| Вхід для мікрофона | Є |
| Габарити (мм) | 200x393x361 |
| Картрідер | Немає |
| Кількість 2,5 "відсіків | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера (мм) | 150 |
| Матеріал боковини | Загартоване скло |
| Можливість встановлення довгих відеокарт (мм) | 320 |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | 6 |
| Особливості | Контроллер вентиляторів |
| Передня панель | Гратчаста |
- Ціна: 2 017 ₴

