
ADATA XPG GAMMIX S70 BLADE 8TB – Невпинна потужність для геймерів і творців
Зустрічайте ADATA XPG GAMMIX S70 BLADE – SSD-накопичувач нового покоління, який перевищує всі очікування. Модель ємністю 8TB створена для тих, хто вимагає максимуму: хардкорних геймерів, професійних інженерів, відеоредакторів і шанувальників швидкодії. Це не просто апгрейд, це квантовий стрибок у продуктивності вашої системи.
Ключові переваги та технології:
- Блейдринна швидкість: Інтерфейс PCIe Gen4x4 забезпечує неймовірну швидкість читання до 7300 МБ/с та запису до 6300 МБ/с. Завантажуйте ігри, передавайте файли великого обсягу та запускайте програми миттєво.
- Величезна ємність 8ТБ: Місце для всієї вашої цифрової всесвіту – колекції ігор, архівів відео в 4K/8K, програмного забезпечення та баз даних. Більше ніяких компромісів.
- Інтелектуальне охолодження: Накопичувач комплектується роз'ємним радіатором з окремим тепловідведенням для чіпа пам'яті NAND та контролера. Це забезпечує стабільну високу продуктивність навіть під час тривалих навантажень без ризику перегріву і троттлінгу.
- Надійність від провідного бренду: Використання пам'яті 3D TLC та підтримка технологій LDPC (код виправлення помилок) і E2E Data Protection забезпечують надзвичайну довговічність і захист даних.
- Сумісність: Форм-фактор M.2 2280 ідеально підходить для сучасних материнських плат з роз'ємом M.2, підтримуючих PCIe Gen4, а також сумісний з більшістю плат з PCIe Gen3 (зі зниженням швидкості).
Порівняння з аналогами
Щоб зрозуміти, чому XPG GAMMIX S70 BLADE виділяється на ринку, порівняємо його з ключовими конкурентами в сегменті високошвидкісних накопичувачів.
| Модель | ADATA XPG GAMMIX S70 BLADE 8TB | Samsung 990 Pro 4TB* | WD Black SN850X 4TB* |
|---|---|---|---|
| Ємність (макс.) | 8TB | 4TB | 4TB |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 | ||
| Швидкість читання | до 7300 МБ/с | до 7450 МБ/с | до 7300 МБ/с |
| Швидкість запису | до 6300 МБ/с | до 6900 МБ/с | до 6600 МБ/с |
| Радіатор у комплекті | Так (роз'ємний) | Ні (окрема версія) | Ні (окрема версія) |
| Ключова перевага | Найбільша доступна ємність (8ТБ), відмінна ціна за 1 ГБ, радіатор у комплекті | Стабільність бренду Samsung, відмінний софт для керування | Доведена надійність, хороша оптимізація для ігор |
* Для чесного порівняння взяті максимально доступні ємності аналогів. Модель ADATA пропонує унікальну ємність 8ТБ у цьому класі.
Висновок
ADATA XPG GAMMIX S70 BLADE 8TB – це ідеальний вибір для користувача, якому потрібна не лише екстремальна швидкість, але й величезний простір у поєднанні з розумною ціною. Накопичувач пропонує рідкісну комбінацію ємності та продуктивності, що робить його одним з найкращих пропозицій на ринку для апгрейду потужної ігрової або робочої станції. Ви отримуєте все відразу: швидкість топового рівня, ефективне охолодження "з коробки" і небувалу свободу завдяки 8 терабайтам пам'яті.
Зробіть свій наступний крок у майбутне разом з ADATA XPG!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Вид | Внутрішній |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Швидкість запису | 6300 Мб/сек |
| Об'єм накопичувача | 8000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | PCI-E 4.0 |
| Лінійка | XPG GAMMIX S70 BLADE |
| Ресурс запису (TBW), TB | 5920 |
| Різне | Радіатор |
| Середній час безвідмовної роботи (MTBF), млн. годин | 2 |
| Тип флеш-пам'яті NAND | 3D TLC |
| Швидкість випадкового запису блоками 4KB, IOPS | 650000 |
| Швидкість випадкового читання блоками 4KB, IOPS | 750000 |
| Швидкість зчитування | 7300 |
- Ціна: Ціну уточнюйте

